Business Service Club

Pakiet Serwisu Napraw Powypadkowych zapewnia pełną opiekę w zakresie likwidacji skutków szkód komunikacyjnych na terenie całej Polski.
Program nie ogranicza się do napraw tylko samochodów Forda, ale istnieje możliwość włączenia do niego również pojazdów innych marek. Elastyczność założeń Programu powoduje możliwość dostosowania oferty do potrzeb Klienta i posiadanych przez niego polis ubezpieczeniowych.
Zakres:

Pełna likwidacja szkód komunikacyjnych w sposób minimalizujący dyskomfort Klienta wynikający z faktu zaistnienia kolizji i procedur z tym związanych, z włączeniem możliwości przyjmowania zgłoszeń szkód w serwisach oraz dokonywania ocen technicznych uszkodzeń w ramach uprawnień nadanych przez poszczególne Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Naprawy w sieci Autoryzowanych Zakładów Napraw Nadwozi zawsze charakteryzują się zachowaniem ścisłego reżimu technologicznego producenta pojazdów oraz wykorzystywanie oryginalnych części zamiennych.

Jednocześnie, przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu świadczone są usługi Assistance.
Standard obsługi

Pakiet Serwisowy realizowany w oparciu o AZNN Autoryzowanych Dealerów Forda oparty został o szereg standardów obsługi posprzedażnej i zapewnia:

• Koordynacja – każdy Klient otrzymuje własnego koordynatora – profesjonalnie przygotowanego doradcę, który to jest pierwszym kontaktem dla wszystkich użytkowników pojazdów danej floty w przypadku zaistnienia kolizji. Ten właśnie koordynator organizuje wszelką pomoc i monitoruje przebieg całego procesu likwidacji szkód (również napraw wykonywanych u innych Dealerów)

• Priorytetowe traktowanie napraw pojazdów będących w Programie BSC AZNN

• Samochody zastępcze – bardzo atrakcyjna oferta z zapewnieniem ich udostępnienia maksymalnie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia zdarzenia

• 3-letnia gwarancja na całość naprawy, włączając użyte oryginalne części zamienne

• 24-godzinna bezpłatna usługa holowania oparta na Programie FordPomoc
• Specjalna oferta na naprawy dodatkowe, nieobjęte refundacją Ubezpieczycieli oparta m.in. na charakterystycznej dla sieci Forda technologii napraw SMART oraz preferencyjnej stawce roboczogodziny. Idea tej oferty zakłada, że samochody po naprawie blacharsko-lakierniczej nie powinny posiadać również drobnych uszkodzeń tj. wgnieceń, rys, ubytków, pęknięć, itp.

• Możliwość odbioru i dostarczenia naprawianego samochodu z i do siedziby Klienta.

• Komfortowe warunki przyjęcia samochodu do serwisu i jego wydania z wykorzystaniem tzw. recepcji bezpośredniej

• Naprawy w systemie bezgotówkowym tj. bezpośrednim rozliczeniem Serwisu z Towarzystwem Ubezpieczeniowym likwidującym szkodę

• Telefoniczny kontakt ponaprawczy z użytkownikiem pojazdu w celu zbadania jego satysfakcji z wykonanej usługi

• Sieciowa obsługa ewentualnych napraw reklamacyjnych Klientów.

Doradca
Autoryzowanego Zakładu Napraw Nadwozi
Jacek Drążek

tel. 77 401 30 06
tel. fax. 77 401 30 26
kom.: 698 299 464
szkody@chwalinski.com.pl

 

ASSISTANCE 24h FORD POMOC  tel. 22 522 27 27

Zapraszamy w godzinach
poniedziałek – piątek godz. 700 – 1700