FCE Bank Polska S.A.

FCE BANK POLSKA S.A.

Jesteśmy obecni na rynku polskim już od 8 lat. Licencję bankową otrzymaliśmy w 1996 roku jako pierwszy bank samochodowy. Jesteśmy częścią największej na świecie instytucji finansowej działającej na rynku motoryzacyjnym, należącej do Ford Motor Company. Świadczymy usługi finansowe ponad 11 milionom klientów oraz ponad 12 tysiącom Dealerów w 36 krajach na całym świecie. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem i uatrakcyjnianiem naszej oferty, aby nasze usługi zapewniały Ci dokładnie to, czego oczekujesz.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Jako część Ford Motor Company, korzystając z doświadczeń zdobytych na światowych rynkach, wyspecjalizowaliśmy się w usługach finansowych związanych z motoryzacją. Dzięki temu możemy Ci zaoferować szybką i wygodną obsługę oraz konkurencyjne warunki finansowania samochodów. Nasz Dział Obsługi Klienta oraz sieć Dealerów Forda są do Twojej dyspozycji. Odwiedź jednego z Dealerów Forda, gdzie wraz z ofertą na samochód otrzymasz kalkulację rat kredytu lub leasingu oraz wyliczenie składki ubezpieczeniowej. Wszelkie formalności załatwisz w jednym miejscu — u Twojego Dealera Forda.

Zalety FCE Bank Polska S.A.:

  • finansujemy zakup lub leasing nowych samochodów marki Ford oraz samochodów używanych,
  • nasze uproszczone procedury gwarantują szybkie i łatwe do uzyskania finansowanie przy minimum formalności,
  • harmonogram spłat dostosujemy do Twoich potrzeb i możliwości, dzięki czemu łatwiej zaplanujesz swoje wydatki,
  • oszczędzasz czas, gdyż nie musisz odwiedzać innych instytucji finansowych lub szukać ofert w Internecie,
  • oddając sprawy w nasze ręce masz gwarancję sprawnej i profesjonalnej obsługi,
  • w FCE Bank Polska S.A. masz do czynienia z ludźmi, którzy są w bliskim kontakcie z Twoim Dealerem. Jednocześnie są to osoby, które podzielają Twoją pasję do Forda.