FIESTA

Ford Fiesta przykuwa wzrok i intryguje swoim odmienionym wyglądem. Samochód został wyposażony w szereg nowych funkcji oraz innowacyjnych technologii dzięki czemu oferuje zupełnie nowe możliwości, pozwalając czuć się pewnie i cieszyć się jazdą.

Z pomocą technologii Ford SYNC podczas jazdy możesz bezpiecznie kontaktować się z kim tylko chcesz i korzystać z systemu multimedialnego. Wypowiadając proste polecenia głosowe (bez obsługi języka polskiego) wykonasz i odbierzesz połączenie telefoniczne czy ustawisz swoją ulubioną muzykę.

Dzięki znakomitemu silnikowi benzynowemu Ford Eco Boost 1,0 Ford Fiesta jest niezwykle dynamiczny a przy tym zużywa średnio tylko 4,3 l/100 km (dane dla wersji 1.0 125 KM).

Nowego Forda Fiesta wyposażono również w cały szereg innowacyjnych technologii, które dbają o bezpieczeństwo, wygodę i przyjemność z jazdy
w każdych warunkach.

Zamów jazdę próbną i poznaj nowego Forda Fiesta. Zakochaj się w jego stylu, doceń nadzwyczajne właściwości jezdne i osiągi oraz poznaj zaawansowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa.