WIADOMOŚĆ DLA KLIENTÓW
02.06.2021

Zdecyduj jak będzie wyglądała specjalnej edycji Pumy ST!

W tym tygodniu Ford rozpoczyna jedyną w swoim rodzaju kampanię, a w zasadzie badanie będące częścią premiery specjalnej edycji Pumy ST.

Dziś na Instagramie i Twitterze firmy Ford Polska, rozpoczeło się pierwsze głosowania mające zdefiniować wygląd specjalnej edycji Pumy ST. Pierwszy raz w historii obserwatorzy, fani ST i użytkownicy mediów społecznościowych zadecydują o tym, jak będzie wyglądał prawdziwy, produkcyjny samochód. To najlepszy przykład projektowania skoncentrowanego na człowieku (Human-Centred Design), które już od kilku sezonów jest podstawą projektowania i produkcji aut naszej marki. Inspiracją do tych pionierskich działań było stworzenie w 2020 roku koncepcyjnego Fordzilla P1.

W przypadku specjalnej edycji Pumy ST stoi przed nami 8 wyborów – o wszystkim, od koloru przez naklejki i elementy wnętrza, po samą nazwę, zdecydują trwające przez kolejne dwa tygodnie głosowania. Ta europejska kampania obejmuje 11 rynków, z których zostaną zebrane wszystkie głosy, dzięki nim wyłonimy ostateczną specyfikację nowego modelu. Ostateczny projekt specjalnej edycji Pumy ST zostanie zaprezentowany publiczności już 18 czerwca 2021, następnie jeszcze w tym roku trafi do swoich właścicieli.

Zdecydujcie o tym, jak będzie wyglądała #PumaST


Głosowanie zajmuje dosłownie kilka sekund!


Zachęcamy do uważnego śledzenia i oddawania głosów! 


Twitter: https://twitter.com/FordPolska

Instagram: https://www.instagram.com/fordpolska/

 

Skontaktuj się z namiAktualności i wydarzenia
Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera