WIADOMOŚĆ DLA KLIENTÓW
13.04.2021

Nowe wersje limitowane Ranger Stormtrak i Wolftrak

Ford dodaje ekskluzywne nowe wersje limitowane Ranger Stormtrak i Wolftrak do gamy najlepiej sprzedających się pick‑upów w Europie.

Ranger Stormtrak

Model Ranger Stormtrak o podwyższonym poziomie wyposażenia oferuje atrakcyjny wizualnie styl, wnętrze wykończone skórą premium oraz silnik EcoBlue o mocy 213 KM z 10–biegową automatyczną skrzynią biegów.


Zobacz zdjęcia Ranger Stormtrak:
Ranger Wolftrak


Odważny i wytrzymały Ranger Wolftrak nadaje się zarówno do ciężkiej pracy, jak i do dobrej zabawy, a to dzięki udoskonalonym elementom wyposażenia, takim jak szary lakier Conquer Grey, elektronicznie blokowany tylny mechanizm różnicowy, opony terenowe i czarne matowe detale.


Zobacz zdjęcia Ranger Wolftrak:


Nowa roleta skrzyni ładunkowej Power Roller Shutter zapewniająca dodatkową wygodę i praktyczność jest standardowo montowana w Rangerze Stormtrak teraz dostępna będzie także jako opcja w Rangerze Wildtrak z podwójną kabiną.


Ranger Stormtrak i Wolftrak będą produkowane w ograniczonych ilościach, aby zagwarantować ich ekskluzywność. Oba modele zaczną pojawiać się u dilerów Forda w całej Europie od października 2021 roku.


Skontaktuj się z namiSprawdź Ford Ranger
Aktualności i wydarzenia
Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera