Assistance 12

Program Ford Assistance 12, jest przeznaczony dla wszystkich klientów posiadających pojazdy marki Ford po okresie gwarancyjnym, z zakresem ochrony od przeglądu okresowego do przeglądu, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy bezpłatnie.

Program obejmuje świadczenia przez 12 miesięcy lub do najbliższego przeglądu serwisowego w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Pojazd zakwalifikowany do Programu musi być sprawny technicznie, a dalsze jego użytkowanie nie może zagrażać innym uczestnikom ruchu drogowego.

Regularny serwis

Regularny serwis pojazdu wykonują mechanicy przeszkoleni przez firmę Ford − dysponującą doświadczeniem i pełną wiedzą specjalistyczną. Obsługa serwisu korzysta z najnowszych technologii napraw oraz oryginalnych części, spełniających surowe normy jakości firmy Ford.
Serwis Forda to najprostszy sposób, aby Twoje auto było w nieustająco doskonałej kondycji. A także najlepszy sposób, aby zachować jego wartość odsprzedaży na jak najwyższym poziomie.

Ford Assistance 12

Po każdym przeglądzie serwisowym samochodu marki Ford wykonanym przez Autoryzowany Serwis Forda będziesz miał prawo do bezpłatnej pomocy drogowej na terenie całej Europy przez okres do 12 miesięcy lub do następnego przeglądu serwisowego w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Wystarczy, że w ciągu miesiąca od daty przeglądu dopełnisz formalności zgłoszeniowych u dealera, który ten przegląd wykonał.

Oferta obejmuje:

  • Pomoc i naprawy w drodze
  • Holowanie do najbliższego dealera Forda
  • Zapewnienie kontynuacji podróży
    (samochód zastępczy, zakwaterowanie w hotelu)

Warunki Ford Assistance 12 – ściągnij plik PDF